BARKOD (GS1 ÜRÜN BARKODU)


Ticari ürünlerin hızlı ve doğru tanımlanmasına olanak sağlayan GS1 Barkod Sistemleri amacına uygun kullanıldığında tedarik zinciri boyunca verimliliği artırmakta, maliyetleri azaltmaktadır.

GS1 Barkodları, bilgi sistemleri kapsamındaki Otomatik Veri Toplama uygulamalarında otomatik veri girişi yapılmasını sağlamaktadır. Bilgi sistemlerine elle veri girişi yapılması gereğini ortadan kaldıran ADC uygulamaları sayesinde, iş ortamlarının gerektirdiği doğruluk ve hıza ulaşılarak işlemlerde verimlilik artışı sağlanmaktadır.

Barkod sistemi ile Ticari ürünler Tedarik Zincirinin herhangi bir noktasında sipariş edilen, satılan, dağıtımı yapılan, yer değiştiren ya da satın alınan, dolayısıyla başta fiyatı olmak üzerine bütün tanımlayıcı bilgileri içinde barındırmaktadır. Ticari ürünlerin üzerinde barkodlara basılmış şekilde yer alan, ürün çeşidini dünya üzerinde özgün (tekrar etmeyen) olarak tanımlayan Barkod Numarasıdır (GTIN). GTIN veritabanlarında tutulan ürün bilgisine erişim sağlayan bir anahtar görevi görür ve ADC uygulamalarında kullanılır.

Firmamız İhtiyacınız olan Barkodlama işlemlerinde işletmeniz adına ihtiyaca göre 7,  8, 9, 10, 11  ya da 12  basamaklı bir GS1 GTIN numarası tahsis işlemlerini 5 iş günü içinde tamamlayarak hizmet vermektedir. Ayrıntılı bilgi ve gerekli belgeler için bizimle irtibata geçiniz.

Reklamlar